KONST / Litografier / Färgserigrafi 13486002
nr 1348 6002
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 59/75, oramat löst blad. Bladets mått: 106,5x79 cm. Motivet: 71x56 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:20:11
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe